با توجه به آشنایی کامل و تجربه سالیان متمادی که در امور تبلیغات و طراحی گرافیک بدست آوردیم و دانستن مشکلات فراوان در این امر و سعی نموده ایم که کمکی در حل مشکلات طراحان خوش ذوق و خلاق کشورمان انجام دهیم.
لذا اقدام به جمعع آوری و ارائه بهترین فایلهای گرافیکی لایه باز و قابل ویرایش از سرار وب و سایتهای خارجی که در این زمینه فعال هستند و اینگونه فایها را ارائه مینمایند نمودیم.
با توجه به اینکه برای ما در ایران امکان خریداری فایل یا اکانت برای اینگونه دانلودها وجود ندارد و محصولات رایگانی که ارائه میشود نیز دارای حق کپی رایت بوده و استفاده از آنها طبق قوانین و شرایط خاصی مجاز میباشد ما تلاش میکنیم که با امکاناتی که در خارج از ایران داریم و امکان خرید از اینگونه سایتها مثل (فری پیک و شاتر استوک و … ) مجموعه ای از بهترین محصولات برای استفاده شما عزیزان در زمینه های مختلف را را فراهم نموده ایم.
لذا تمام محصولات موجود در سایت طرح آرنگ برای طراحان ، هنرمندان و آژانسهای تبلیغاتی قابل استفاده در امور شخصی و تجاری می باشد.
لطفا توجه بفرمایید که فایلها جهت استفاده در امور طراحی قابل استفاده بوده و فروش فایلها چه بصورت تکی یا انبوه یا حتی تغییر یافته مجاز نمیباشد و کلیه حقوق مادی و معنوی کلیه مطالب و محصولات برای سایت طرح آرنگ محفوظ است