طراحان گرافیک چه کاری انجام می دهند

طراحان گرافیک چه کاری انجام می دهند

طراحان گرافیک مفاهیم بصری، با استفاده از نرم افزار کامپیوتری و یا دست، ایجاد می کنند تا ایده هایی را که الهام بخش، اطلاع رسانی و فریب دادن مصرف کنندگان هستند، برقرار کنند. آنها طراحی طرح کلی و طراحی تولید برای برنامه های کاربردی مختلف مانند تبلیغات، بروشورها، مجلات و گزارشات شرکت ها را توسعه می دهند.

وظایف طراحان گرافیک
طراحان گرافیک معمولا موارد زیر را انجام می دهند:

برای تعیین محدوده پروژه با مشتریان یا مدیر هنری آشنا شوید
برای ایجاد طرح ها از تصویر دیجیتال، نرم افزار ویرایش عکس و نرم افزار طرح استفاده کنید
ایجاد عناصر بصری مانند آرم ها، تصاویر اصلی و تصاویری که به ارائه یک پیام دلخواه کمک می کند
طرح بندی را انتخاب کنید و رنگها، تصاویر و قلمهای مورد استفاده را انتخاب کنید
مفاهیم طراحی در حال حاضر به مشتریان یا مدیران هنری
شامل تغییرات توصیه شده توسط مشتریان یا مدیران هنری به طرح نهایی
قبل از چاپ و یا انتشار آن، طرحهای خطاها را بررسی کنید
طراحان گرافیک هنر و فن آوری را برای ارتباط دادن ایده ها از طریق تصاویر و طرح وب سایت ها و صفحات چاپ شده ترکیب می کنند. آنها می توانند از عناصر طراحی مختلف برای دستیابی به اثرات هنری یا تزئینی استفاده کنند.

طراحان گرافیک با هر دو متن و تصاویر کار می کنند. آنها اغلب نوع، فونت، اندازه، رنگ و طول خط عنوان ها، عنوان ها و متن را انتخاب می کنند. طراحان گرافیک همچنین تصمیم می گیرند که چگونه تصاویر و متن در یک چاپ یا صفحه وب با یکدیگر همخوانی داشته باشند، از جمله اینکه چقدر فضا برای هر کدام داشته باشد. هنگام استفاده از متن در طرح ها، طراحان گرافیک با نویسندگان همکاری می کنند که کلمات را انتخاب می کنند و تصمیم می گیرند که آیا کلمات به پاراگراف ها، لیست ها یا جداول قرار می گیرند. از طریق استفاده از تصاویر، متن و رنگ، طراحان گرافیک می توانند داده های آماری را به گرافیک و نمودار های بصری تبدیل کنند، که می تواند ایده های پیچیده ای را بیشتر قابل دسترس کند.

طراحی گرافیک برای بازاریابی و فروش محصولات مهم است و جزء مهمی از بروشورها و آرم ها است. بنابراین، طراحان گرافیک، همچنین به عنوان هنرمندان گرافیک یا طراحان ارتباطات اشاره می شود، اغلب با تبلیغات در تبلیغات و تبلیغات، روابط عمومی و بازاریابی همکاری می کنند.

اغلب، طراحان در یک دسته خاص یا نوع مشتری متخصص هستند. به عنوان مثال، برخی از گرافیک هایی که در بسته بندی محصولات خرده فروشی استفاده می شوند، ایجاد می کنند، و دیگران ممکن است بر روی طرح های بصری مورد استفاده در کت کتاب ها کار کنند.

طراحان گرافیک باید با آخرین فن آوری های نرمافزار و کامپیوتر در ارتباط باشند تا رقابت را حفظ کنند.

برخی از افراد با پس زمینه در طراحی گرافیک معلمان فوق لیسانس می شوند و در مدارس، کالج ها و دانشگاه ها طراحی می شوند.

برخی از طراحان گرافیک ممکن است در زمینه طراحی گرافیکی تجربی تخصص داشته باشند. این طراحان با معماران، طراحان صنعتی، معماران منظر و طراحان داخلی برای ایجاد محیط های طراحی تعاملی مانند نمایشگاه های موزه، نمایشگاه های هنری و فضاهای خرده فروشی کار می کنند.