نحوه ویرایش قلم ها یا متن در یک تصویر لایه باز

نحوه ویرایش قلم ها یا متن در یک تصویر لایه باز

هنگامی که تصویری را بارگیری می کنید که روی آن متن وجود دارد ، 2 حالت مختلف وجود دارد:

متن قابل ویرایش
هنگام باز کردن منبع قابل ویرایش ، متوجه می شوید که متن قابل ویرایش است ، اما برنامه قلم را تشخیص نمی دهد و آن را به طور پیش فرض از نرم افزاری که استفاده می کنید جایگزین می کند.

دلیل این امر این است که قلم ها فایل های جداگانه ای هستند که به طرح آرنگ تعلق ندارند ، بنابراین این موارد را نمی توان در پوشه zip موجود با بارگیری قرار داد.

اگر این منبع توسط تیم طراحان ما در طرح آرنگ ایجاد شده باشد ، یک پرونده TXT در پوشه zip به نام “Fonts” وجود خواهد داشت ، با نام فونت هایی که در طرح استفاده شده اند و پیوندهایی که می توان آنها را بارگیری کرد. رایگان.

اگر نمی توانید این فایل TXT را پیدا کنید ، نگران نباشید ، زیرا نرم افزار نسخه پیامی را به شما نشان می دهد که در آن نام فونت ها نیز موجود است. بنابراین شما فقط باید نام را کپی کرده و جستجو کنید که در آنجا قابل بارگیری است. می توانید بسیاری از قلم های رایگان را در این وب سایت بیابید:
www.fontsquirrel.com

متن غیر قابل تغییر:
برخی از منابع ما متن را مسطح خواهند کرد ، به این معنی که به شکل تبدیل شده اند و نرم افزار نمی تواند آنها را به عنوان قلم تشخیص دهد. در این حالت ، امکان ویرایش متن به صورت قلم امکان پذیر نیست ، باید کل متن را حذف کرده و با استفاده از ابزار متن (T) متن خود را وارد کنید.

وقتی متن مسطح شد ، ما راهی برای شناسایی قلم مورد استفاده نداریم ، با این وجود ، توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها و وب سایت ها وجود دارند که می توانند به این کمک کنند ، مانند Font Squirrel ، که نرم افزار شناسایی خاص خود را دارد.

چگونه یک فایل برداری یا وکتور را ویرایش کنیم؟